Вверх страницы

Вниз страницы

DAVID GARRETT RUSSIAN FORUM

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » DAVID GARRETT RUSSIAN FORUM » Crossover » 07.12 2017 Vilnius, Litva/ Siemens Arena - EXPLOSIVE LIVE Tour


07.12 2017 Vilnius, Litva/ Siemens Arena - EXPLOSIVE LIVE Tour

Сообщений 41 страница 60 из 111

41

Охотники за привидениями

+1

42

Представление команды


"Хорошо, всем доброго вечера (буквально отскочил от микрофона и помахал рукой, как бы прощаясь, при этом хитро улыбаясь, затем вернулся к микрофону, рукой успокаивая кричащую публику) Я знал, что что-то произойдёт (смеётся). Но, знаете, мы подошли к тому моменту шоу…ам, (когда) мы бы хотели объявить последнее произведение вечера…и (публика разочарованно выдохнула «ОООО», Дэвид, улыбаясь, разводит руками) Я всегда удивляюсь этой реакции, но догадываюсь, что она позитивная (смеётся). И эта следующая песня, которая буквально объединяет всё вместе в моём музыкальном мире –  который, конечно, о различных жанрах, о великолепной музыке, о произведениях вне времени. И…...(щурясь куда-то в сторону зала и указывая рукой, и улыбаясь своей очаровательной улыбкой) я слышу что-то откуда-то оттуда... Здравствуйте, как там дела?.. И...(пытается продолжить начатую мысль, но снова возвращается к "шумным" зрителям) Мы можем поговорить позже, знаете (и игриво подмигивает, поднимая большой палец)...Итак, чтобы закончить (смеётся) то, что я хотел сказать, ам, она в основном объединяет все вместе - эта песня, о которой я говорю, Джона Майлза, она называется Music. Мы бы хотели сыграть её для вас сейчас. Спасибо."

Перевод - Lanka

+2

43

Vilnius, 07.12.2017,
Lieber David,
danke für Dein so schönes Konzert gestern Abend. Wieder hast Du die große Anzahl von Besuchern mit Deiner Band total begeistert und sie in Schwingungen gebracht. Anhaltender Applaus und Standing Ovations waren die Folge. Das erste Mal sich musikalisch in einem Land vorgestellt ohne große Promotion führte trotzdem Tausende in Dein Konzert. Darauf kann man mächtig stolz sein und gern an den stimmungsvollen Abend zurück denken. :-)
Euch eine gute Anreise nach Riga mit auch viel Erfolg für den heutigen Abend. Toi, toi, toi...
Bis heute Abend. Wir sind jetzt gleich mit dem Bus nach Riga unterwegs.
Viele Grüße
Catharina
(Nachtrag, da dieser Beitrag heute Mittag verschwunden war.)

Вильнюс, 07.12.2017

Дорогой Дэвид,
спасибо за твой такой прекрасный концерт вчера вечером. Ты и твой бэнд вновь привели в большой восторг огромное количество зрителей и раскачали их. В результате - продолжительные аплодисменты и овации стоя. Несмотря на первое музыкальное представление в (этой) стране без большой рекламы на твой концерт пришли тысячи. Этим можно очень гордиться и с удовольствием вспоминать этот приятный вечер :-)

Хорошего вам путешествия в Ригу и большого успеха сегодня вечером. Ни пуха, ни пера...
До вечера. Мы как раз едем на автобусе в Ригу.
Всего доброго
Катарина

https://www.facebook.com/davidgarrettof … 4186913705

http://sg.uploads.ru/t/6NJ7Q.jpg

+2

44

Скрипач-виртуоз Д.Гаррет не жалел комплиментов для своих поклонников в Вильнюсе: «Я в восторге от вашего энтузиазма»

Smuiko virtuozas D.Garrettas gerbėjams Vilniuje negailėjo komplimentų: „Žaviuosi jūsų užsidegimu“

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/muzika/smuiko-virtuozas-d-garrettas-gerbejams-vilniuje-negailejo-komplimentu-zaviuosi-jusu-uzsidegimu-1054-893510#galerija/138010/3544058
http://sd.uploads.ru/t/K53DL.jpg
http://s1.uploads.ru/t/N3uI8.jpg
http://s5.uploads.ru/t/7skjH.jpg
http://sh.uploads.ru/t/50Dtk.jpg
http://s7.uploads.ru/t/Nm1T6.jpg
http://sh.uploads.ru/t/AnHwb.jpg
http://s7.uploads.ru/t/6DKyJ.jpg

на литовском

Griausmingas rokas, nesenstanti klasika ir madingiausia popmuzika – tokį žanrų kokteilį ketvirtadienio vakarą publikai Vilniuje pateikė smuiko virtuozas Davidas Garrettas. Pirmąkart šalyje koncertuojanti vokiečių žvaigždė čia pristatė ilgai ruoštą „Explosive Live!“ programą.

Šis vizitas Lietuvoje jam jau antrasis, muzikantas trumpam į Vilnių buvo užsukęs maždaug prieš mėnesį. Tuomet, tiesa, nekoncertavo, tik apžiūrėjo areną, susitiko su žiniasklaidos atstovais, o dabar vienoje rankoje laikydamas smuiką, kitoje – smičių, nuo scenos jau sveikinosi ir su gerbėjais.

Jų „Siemens“ arenoje ketvirtadienį susirinko apie 3,5 tūkst, visos vietos koncerte – sėdimos. Nors gerbėjai atvyko nusiteikę ne ką mažiau energingai nei pats D.Garrettas – svečias čia buvo pasitiktas audringais plojimais. Į areną jis įžengė pro sėdinčią minią. Tuomet į gastroles drauge keliaujanti muzikantų grupė jau buvo užsiėmusi vietas scenoje ir grojo pirmuosius akordus, kai lydimas apsauginių čia apšviestas prožektorių įžengė ir pagrindinis vakaro kaltininkas.

„Labas vakaras, Vilnius“, – lietuviškai su publika pasisveikino D.Garrettas, o netrukus ištarė ir „ačiū“. „Labai malonu jums koncertuoti, aš čia pirmą kartą ir dėl to jaučiuosi dar ypatingiau. Džiaugiuosi, kad jūs visi čia atvykote“, – kalbėjo jis. „Velnio smuikininku“, jaunuoju Paganini vadinamas 37-erių muzikantas šiandien koncertuoja prestiziškiausiose pasaulio koncertų salėse, jis atidaro ir svarbiausius renginius gimtojoje Vokietijoje, jo atliekamą muziką gyvai trokšta išgirsti ir Didžiosios Britanijos karališkoji šeima.

Nuo 4-erių griežiančiam muzikantui liaupsių negaili ir įtakingiausi muzikos kritikai, o per tris savo karjeros dešimtmečius jis spėjo pelnyti pačios įvairiausios auditorijos dėmesį: D.Garrettu žavisi ir vyresnė, klasiką bei roko muziką vertinanti publika, o tuo pačiu – ir jaunimas, kurio simpatijas muzikantas pelno pasirinkęs itin platų ir įvairiapusišką repertuarą.

Jo koncertuose galima išgirsti viską, D.Garrettas – vienas iš nedaugelio tų, kuriems sėkmingai pavyko nutrinti ribą tarp Mocarto ir „Metallicos“. Ir nors jis pats tikina, kad širdyje už viską labiau mėgsta klasikinę muziką, neslepia, kad skirtingų žanrų maišymas jam pačiam tapo maloniu atradimu – esą smagu šiek tiek ir pažaisti pasirenkant pačias netikėčiausias variacijas. „Iš tiesų groju labai daug klasikos, rengiu ir tik klasikinės muzikos pasirodymus. Bet kai matau, kad žmonėms patinka tas žaidimas, kad jiems priimtinas ir rokas, ir popmuzika, galvoju, kodėl ne? Drąsūs sprendimai yra įdomūs”, – 15min sakė D.Garrettas. Kad jis sugeba būti įvairiapusiškas – niekas nesuabejotų, spalvingą savo programą jis pristatė ir Vilniuje.

Koncertą D.Garrettas pradėjo populiariais ir daugeliui pažįstamais šių dienų hitais – pirmoji programos dalis buvo tarsi duoklė popmuzikai, čia skambėjo ir Stevie‘o Wonderio, ir „Coldplay“ dainų koveriai, garsioji „The Verv“ „Bitter Sweet Symphony“. Nors netrūko ir kitokių ritmų – čia buvo galima išgirsti ir animacinio filmuko „Ledo šalis“ garso takelį – Idinos Menzel „Let It Go“, o vėliau griausmingai suskambo ir šiek tiek rokenrolo – tuomet pasigirdo legendinis „Led Zeppelin“ hitas „Kashmir“.

„Man reikia jūsų palaikymo“, – šūktelėjo jis jau nuo ritmų įkaitusiai publikai ir tuomet visi drauge kojomis trepsėjo pagal „Ghostbusters“.

Kiekvienas jo atliktas kūrinys čia buvo palydėtas audringomis ovacijomis. Ir tuomet, kai D.Garrettas sugrojo trumpas ištraukas iš garsiausių Bacho, Bethoveno kūrinių. „Ar yra salėje bent vienas, kuris neatpažįsta šios muzikos?“ – retoriškai klausė smuikininkas ir jo klausimą palydėjo visiška tyla. Tuomet kažkas iš sėdinčių salėje sušuko, kad taip pat būtų smagu išgirsti ir ką nors iš Vivaldžio repertuaro. „Vivaldis bus vėliau, o dabar, dabar Čaikovskis!“, – sakė jis. Šiltai publikos sutiktas D.Garrettas akimirkai kelioms minutėms scenoje tiesiog stebėjo ošiančią minią, o tuomet dėkodamas tarė: „Žaviuosi jūsų užsidegimu, jūsų entuziazmu.“ Dviejų dalių koncerte muzikantas negailėjo ir senesnių kūrinių iš ankstesnių, jau populiarumo spėjusių sulaukti albumų, čia taip pat skambėjo ir naujausi kūriniai iš dviejų paskutinių jo albumų – „Explosive“ ir „Rock Revolution“. „Mums, kaip muzikantams, žinoma, svarbūs ir mūsų pačių parašyti kūriniai“, – sakė D.Garrettas. Būtent taip gimė „Adventure Island“. „Rašydamas jį buvau įkvėptas visko, kas man patinka“, – pristatė jis.

Antra koncerto dalis buvo dar energingesnė – čia skambėjo ir tradicinis sirtakis, ir latino muzika, ir Džeimso Bondo filmų garso takelis, net originalios Eminemo, Michaelo Jacksono ar „Rage Against The Machine“ dainų instrumentinės versijos. Į rankas D.Garrettas paėmė ir elektrinį smuiką, net stojo į vadinamą “dvikovą” su bosistu – kuris scenoje sukels didesnį šurmulį? Tačiau paskui juokais skelbdamas laimėtoją pripažino – laimėjo ne kas kitas, o tiesiog gera muzika.

Gera muzika čia karaliavo ilgiau nei dvi vallandas, o pats D.Garrettas atrodė išties patenkintas gerbėjų palaikymo. Dar anksčiau duodamas interviu 15min jis sakė, kad kaskart pirmą kartą koncertuodamas svečioje šalyje jis šiek tiek jaudinasi, kaip bus sutiktas. O gerbėjai, sako, į jo muzika reaguoja labai įvairiai, kartais jis tikino jaučiantis ryškius kultūrinius skirtumus.

Štai, tarkime, Pietų Amerikoje publika koncertui dar neįpusėjus pakyla nuo kėdžių, ima dainuoti, šokti, jie kiekvieną kūrinį pasitinka ir palydi su didele aistra, entuziastingais plojimais. Tačiau visiškai priešinga situacija yra Azijos šalyse, ten jo koncerto, net jei yra ir sužavėti, visi klausosi labai santūriai. Nepaisant to, D.Garrettas sako labiausiai trokštantis, kad klausytojai jį vertintų kaip profesionalą, kad suprastų, jog pirmiausia jis yra klasikinės muzikos atstovas. Kad profesionalumo jam netrūksta, abejoti netenka, smuikininkas net yra sulaukęs įvertinimo, kai jo vardas buvo įrašytas į Guinnesso rekordų knygą, jis sumušė rekordą neįtikėtinai greit – per 65,26 sekundės, atlikęs Nikolajaus Rimskio-Korsakovo „Kamanės skrydį“. Tačiau net būdamas profesionalas, jis Vilniuje prisipažino į sceną lipęs su dideliu jauduliu, neva tai, kad šiandien rinks pilnas arenas gerbėjų jis kadaise galėjo tik pasvajoti. „Iki šiol prisimenu laiką, kai maniau, kad būtų nuostabu, jei manęs klausytųsi kokie 300 žmonių“, – kalbėjo D.Garrettas.

Bisui čia jis grįžo net kelis kartus, publika muzikantus sunkiai norėjo paleisti. Arena sužibo tūkstančiais mobiliųjų telefonų švieselių, o D.Garrettas nusilenkdamas dėkojo už malonų sutikimą. Po koncerto Vilniuje jam ilgai atsikvėpti neteks, jau penktadienį jo laukia pasirodymas Rygoje, o šeštadienį savo gastroles Pabaltyje jis užbaigs koncertu Taline.

+2

45

«Скрипач дьявола» Д.Гарретт о шоу в Вильнюсе, М.Левицкисе и внимании женщин

„Velnio smuikininkas“ D.Garrettas – apie šou Vilniuje, M.Levickį ir moterų dėmesį

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/mu … 054-891722

http://s3.uploads.ru/t/VqLkp.jpg
http://sd.uploads.ru/t/V4ZCc.jpg

на литовском

Jau ketvirtadienį sostinės „Siemens“ arenoje klasikos kūriniai maišysis su roko muzika – čia pasirodymą ruošia „velnio smuikininku“ vadinamas Davidas Garrettas (37). Vokiečių žvaigždė neslepia – pasirodymo Lietuvoje jis laukia su nekantrumu, publikai Vilniuje jis pristatys ilgai ruoštą „Explosive Live!“ programą.

Į Lietuvą jaunasis popmuzikos Paganinis atvyksta su grupe, koncertas sostinėje – pirmasis iš trijų jo pasirodymų Baltijos šalyse, jau šeštadienį jis ruošia muzikos šou Rygoje, jo gerbėjai laukia Taline. Gruodžio 7-ąją „Siemens“ areną drebinsiantis D.Garrettas Lietuvoje lankosi jau nebe pirmą kartą. Tiesa, jo vizitas prieš mėnesį buvo trumpas, tuomet jis į Vilnių užsuko parai – čia apžiūrėjo areną, susitiko su žiniasklaidos atstovais. Viešnagė buvo trumpa, tačiau smuikininkas sako jau spėjęs susidaryti malonų įspūdį – šiek tiek pasivaikščiojo Vilniaus gatvėmis, liko sužavėtas senamiesčiu. „Su nekantrumu laukiu pasirodymų Lietuvoje, o vėliau ir Latvijoje, Estijoje. Pirmasis šou nusimato Vilniuje, todėl išties jaudinuosi, bet esu labai laimingas, kad galėsiu koncertuoti Vilniaus publikai. Visuomet nepaprastai malonu surengti koncertą ten, kur dar nesu buvęs. Nors tai ir didelė atsakomybė. Bet pažadu – vakaras bus nepamirštamas“, – 15min kalbėjo D.Garrettas.

Su smuikininku susitikome viename senamiesčio viešbučių, kuriame jis buvo apsistojęs. Interviu laikas – ribotas, D.Garretto laukė daugybė susitikimų, o kur dar repeticijos! Prieš pradėdamas pokalbį jis kelioms minutėms užsidarė kitame kambaryje, kur ėmęs į rankas „Stradivarijaus“ smuiką šiek tiek prasigrojo. „Man tai padeda nusiraminti, o kartu tarsi iš naujo įsikrauti, kai jaučiu, kad esu pavargęs“, – šyptelėjo muzikantas. Beje, pirmąjį garsiojo italų meistro smuiką D.Garettas paėmė dar būdamas 11-os, tuomet jaunajam talentui tarpininkavo Vokietijos prezidentas Richardas fon Weizsackeris. Vėliau, iškart po mokyklos baigimo, jis skolon įsigijo 1,2 mln. kainuojantį A.Stardivarijaus mokinio Giovanni Guadagnini 1772 m. pagamintą instrumentą. Šį smuiką lydi ir skaudi, tačiau laimingą pabaigą turinti istorija – tuomet, kai jis prieš koncertą Londone paslydo ant laiptų ir krito su visu smuiku. Instrumentą teko taisyti, tačiau šis kone išgelbėjo D.Garrettui gyvybę – smuiko dėklas apsaugojo nugarą, kitu atveju pasekmės galėjo būti daug rimtesnės.

Koncertas Vilniuje – jau netrukus. Ko gali tikėtis jūsų gerbėjai? Ką jiems ruošiate? Pirmiausia, tai bus geras geros muzikos vakaras – tą tikrai galiu pažadėti. Tiek aš, tiek grupė, su kuria dirbu pastaruosius devynerius metus, su kuria įrašiau visus albumus – visi esame labai entuziastingai nusiteikę. Žadame sugroti keletą senesnių kūrinių iš ankstesnių jau populiarumo spėjusių sulaukti albumų, čia taip pat skambės kūriniai iš naujausio „Rock Revolution“. Tačiau šis koncertas labiausiai skirtas „Explosive“ albumui – būtent jo garbei pavadinom ir visą turą. Kitaip tariant – atvykusieji į koncertą išgirs tai, ką veikiau paskutinius kelerius metus, tačiau neabejotinai čia skambės ir daugelio pamėgti hitai.

Savo koncertų repertuare jungiate klasiką, roką ir popmuziką. Kaip jums pačiam patinka toks miksas? Kaip manote, ar tas žanrų maišymas – padeda pritraukti platesnę gerbėjų auditoriją? Veikiausiai toks mano pasirinkimas yra sėkmingas sprendimas, kitu atveju turbūt tiek daug nekeliaučiau (juokiasi.). Iš tiesų groju labai daug klasikos, rengiu ir tik klasikinės muzikos pasirodymus. Bet scenoje noriu pažaisti, o kai matau, kad žmonėms tai patinka, kad jiems priimtina ir rokas, ir popmuzika, kodėl ne? Nors, pripažinsiu, pati pradžia buvo rizikinga – nežinojau, kokių reakcijų galiu tikėtis. O tuomet supratau, kad drąsūs sprendimai yra įdomūs.

Džiaugiuosi, kad turiu didelį palaikymą, kad galiu sudominti įvairią publiką, tačiau man svarbiausia išlieka viena – kad mane klausytojai vertintų kaip profesionalą, kad suprastų, jog pirmiausia esu klasikinės muzikos atstovas, man tai svarbu kokybė. Viduje pirmiausia esu klasikinės muzikos atstovas, nors labai mėgstu ir roką. Tiesiog moku maišyti žanrus, maišyti skirtingus stilius. Esate įvertintas kaip greičiausias smuikininkas pasaulyje – Pasaulio rekordų knygoje galima rasti įrašą, kad Nikolajaus Rimskio-Korsakovo „Kamanės skrydį“ atlikote neįtikėtinai greit – per 65,26 sekundės. Kiek laiko tam treniravotės? Oi, čia tiesiog darbas, darbas ir dar kartą darbas. Būti rašytam į Guinnesso rekordų knygą man, žinoma, labai malonu.

O kalbant apie darbą – kokia, jūsų manymu, yra ta sėkmės formulė? Kiek lemia darbas, kiek – talentas? Sakiau ir sakysiu – talentas tėra 2 procentai, o visi likę 98 – juodas darbas. Nors kartais net pagalvoju, ką apskritai reiškia tie du procentai, kas yra tas talentas apskritai. Turbūt atsakymas būtų toks: talentas – tai, kai ką nors darydamas jautiesi patogiai, jautiesi savimi.

Pradėjote groti būdamas ketverių. Jau tuomet žinojote, kad užaugęs pasuksite muzikos keliu? Net nežinau, ar išvis apie tai galvojau, visos tos mintys atėjo savaime. Dabar net galvoju, kad man tai buvo tiesiog įprasta – groti buvo natūralu, taip kaip valgyti ar išsivalyti dantis. O kai kasdien ką nors darai, tai taip įauga į tavo ritmą, kad vėliau tampa sunku ir įsivaizduoti, kad gali būti kitaip. Užaugau šeimoje, kurioje visi grojo, šeimoje, kurioje visi – muzikalūs. Niekas man nebruko minties, jog tai smuikavimas virs mano profesija, tačiau augdamas supratau, kad ši veikla yra ta, kuria noriu užsiimti, kad noriu tobulėti, groti profesionaliai. Galiausiai pamaniau – juk jei darysiu tai, kas man nepatinka, gyvenimas bus labai ilgas ir sunkus. O taip nenoriu. Gal todėl šiandien esu laimingas dėl savo pasirinkimo – kai darai, ką mėgsti, tuomet tave lanko ir sėkmė.

O jei nebūtumėte muzikantas, ką norėtumėte veikti? Kokia veikla jus dar žavi? Pirma mintis, kuri ateina į galvą – zoologijos sodo prižiūrėtojas, apskritai viskas, kas susiję su gyvūnų priežiūra. Galėčiau valyti jų narvus, maitinti juos, rūpintis. Manau, kad tai nuostabus darbas, labai kilnus, o jį dirbantis žmogus turi būti be galo atsidavęs, vidumi būti taikus.

Mane labai žavi gamta, galimybė prisiliesti prie jos. Tik pagalvokite – jokių viešbučių, jokių prašmatnių kambarių, tik daug gryno oro ir meilės. Ragavote ir modelio, ir aktoriaus duonos. Vienas ryškesnių darbų – 2013 metais pasirodęs Bernardo Rose filmas „Velnio smuikininkas“, kuriame atliekate pagrindinį, smuiko virtuozo ir pagarsėjusio mergišiaus Niccolo Paganini vaidmenį. Kokį įspūdį jums pačiam paliko ši patirtis? Buvo labai įdomu. Ir tai visiškai kita patirtis. Pajausti, kad gali į ką nors įsikūnyti, suvaidinti... visos tos repeticijos yra neįkainojama patirtis, nors ar dar sykį norėčiau tai pakartoti? Nesu tikras, iš tiesų buvo sunku. Vienu metu buvau net pagavęs save galvojantį, kad nors tai tikrai buvo įdomus gyvenimo etapas, tačiau aš labiau noriu muzikuoti.

Kaip įprastai atrodo jūsų diena – kiek laiko per dieną skiriate repeticijoms? Kaip leidžiate likusį laiką? Skaičiuoti laiką, skirtą repeticijoms – sunku, sunku apibrėžti konkrečias valandas. Būna dienų, kai groju porą valandų per dieną, būna – kad 6–7, gal ir dar ilgiau, priklausomai nuo to, kiek laiko turiu. Tačiau nors dirbu daug, visada sakau – pirmiausia poilsis, tuomet darbas. Nepailsėjęs, neišsimiegojęs ir tinkamai neatsipalaidavęs nieko doro nenuveiksi. Gal todėl ir tos valandos ne taip svarbu, svarbiausia – išnaudoti jas produktyviai. O kaip jūs pailsite? Nieko ypatingo – kaip ir daugelis, miegu, sportuoju, mėgstu paskaityti kokią knygą ar įsijungti gerą filmą. Svarbu išmokti nusiraminti, atsipalaiduoti, iš naujo susikoncentruoti darbui. Turite kokių nors specialių ritualų, kurie padeda susikoncentruoti prieš lipant į sceną? Jei nervinuosi, visuomet išgeriu puodelį pipirmėčių arbatos, ji padeda nusiraminti. O daugiau – nieko specialaus, kelias minutes giliai pakvėpuoju ir viskas – į sceną (šypsosi.). Koncertuojate visame pasaulyje, jums tenka groti pačiai įvairiausiai auditorijai. Kaip jus priima skirtingose šalyse, kokių publikos reakcijų esate sulaukęs? Ar skiriasi gerbėjų palaikymas skirtinguose žemynuose? Oo, taip! Tie kultūriniai skirtumai labai ryškūs. Tarkime, Pietų Amerikoje publika koncertui dar neįpusėjus pakyla nuo kėdžių, ima dainuoti, šokti, jie kiekvieną kūrinį pasitinka ir palydi su didele aistra, entuziastingais plojimais. Tačiau visiškai priešinga situacija yra Azijos šalyse. Tiesą sakant, kai pirmą kartą grojau tuose kraštuose, man buvo lengvas šokas – tuomet visi žiūrovai koncerto klausėsi tarsi akmeniniai: visas dvi valandas sėdėjo ramiai, tyliai, salėje – nė krust, plojimai buvo santūrūs ir negausūs. Tuomet, žinau, grojau ir galvojau – viskas, akivaizdu, kad čia mano pirmas ir paskutinis kartas, niekas čia manęs nelaukia.

Bet kai baigėsi koncertas visi tarsi pašėlo – kuklūs, subtilūs žmonės man negailėjo garsių ovacijų, jie tiesiog ėjo iš proto. Pamenu, šypsojausi tada nuo scenos ir galvojau – o aš maniau, kad jūs čia visi kankinotės! Tuomet grodamas ir galvodamas, kad nesu įdomus, kankinausi ir aš (Juokiasi.). O kalbant rimtai – manau, kad, kad jei jau į koncertų sales, į arenas susirenka daugybė žmonių, tai jau yra įvertinimas. Atlikėjui tai labai daug reiškia. Gal todėl neskirstau gerbėjų – tiesiog džiaugiuosi, kad juos turiu.

Kalbant apie gerbėjus – turbūt tikrai buvo kokių nors įdomių, smagių istorijų. Kokių staigmenų jie jums yra iškrėtę, kokių originalių dovanų esate gavęs? Turbūt paskutinis siurprizas, kurio nepamiršiu – gimtadienio proga gautas milžiniškas, žmogaus dydžio meškinas. Jį man atsiuntė gerbėja, tačiau net nežinau, nuo ko tiksliai šią dovaną gavau – ją man perdavė mano vadybininkas. Per gimtadienį (Davidui rugsėjo 4-ąją suėjo 37-eri, – red.) visuomet gaunu pačių įvairiausių dovanų. Vadybininkas visas tas dovanas man atsiunčia supakuotas, dėžėse. Tačiau reikėjo matyti mano veidą, kai jis tą meškiną įteikė! Savo ūgio pliušinio meškino tikrai nesitikėjau (juokiasi.).

O kaip atlaikote gerbėjų moterų dėmesį? Daug meilės laiškų gaunate? Žinokite, turiu labai gerą komandą, su kuria dirbu. Manau, jei taip nutinka, manęs tie laiškai net nepasiektų. Kodėl? Neįdomu, nepatinka ar tiesiog nenorite veltis į asmeniškumus? Juk dėmesys turėtų būti malonus. Juokauju, žinoma. Per socialinius tinklus gaunu labai daug laiškų, sulaukiu daug pačių įvairiausių reakcijų. Ir taip, kažkas kažkam patinka, kažkas kažkam – ne, būna, kad kiti rašo kaip manimi žavisi, kaip dievina, būna, kad ir išsako, kokie jie abejingi Dėmesys nėra blogai, tačiau reikia atsirinkti. Aišku, kad smagu, kai tavimi domisi, kai supranti, kad įdomi tavo kūryba, kad tavo darbas – vertinamas. Apskritai manau, kad jei žmonės kalba, net nesvarbu – gerai ar blogai, jei jie kalba, vadinasi, pirmas žingsnis geras. Vadinasi, esu pastebėtas, esu ryškus, įdomus. Prieš trejus metus dirbote drauge su akordeonininku Martynu Levickiu. Kaip prisimenate šį laikotarpį? Ar dar palaikote ryšį? Geras klausimas. Vos nepamiršau, kad jis iš Lietuvos, galvojau, kad iš šiauriau! Nemanau, kad palaikome taip, kaip galėtume, tačiau grojome kartu ir tikiuosi, kad ateityje surengsime dar ne vieną pasirodymą kartu. Kartu koncertavome Pietų Amerikoje, buvo sunku išmokti ištarti jo vardą, todėl mes kiek kitaip – ypač Lotynų Amerikoje, sakydavom ne Martynas, o Martynas – kirčiuodami paskutinį skiemenį. Tuomet jis sakydavo – „Si Senor!“, būdavo smagu. Martynas puikus muzikantas, žaviuosi jo profesionalumu, jis labai talentingas. O ir smagus vaikinas, man paliko labai malonaus žmogaus įspūdį.

Turite šalį ar miestą, kur jums labiausiai patinka sugrįžti? Kur groti pačiam mieliausia? Kartais man labiau patinka koncertų salės nei arenos. Jos gražesnės, jaukesnės, ten – visai kita atmosfera, visai kita nuotaika. Turiu keletą salių Italijoje, kur man labai patinka groti, Niujorke, „Oberhall“ Austrijoje – ten nuostabu, vertinu gerą akustiką, mėgstu filharmonijas. Man patinka istorinės vietos, vietos su sava aura – jos mažesnės, teatrališkesnės. Ar keliaudamas su koncertiniu turu spėjate nors kiek pamatyti šalį, susipažinti su ja, apžiūrėti lankomas vietas mieste? Ar darbų grafikas apsiriboja nuo oro uostu, viešbučiu, scena, kurioje laukia pasirodymas? Labai norėčiau, kad būtų kitaip, tačiau rasti laisvo pasigrožėti miestu, kuriame koncertuoju, dažniausiai skamba kaip utopija. Man tėvai kartais sako, tu bent dviem valandom išlįsk į miestą, sako, pasivaikščiok. Bandau paaiškinti jiems, jog, deja, bet tai tiesiog neįmanoma. Jei ir turiu dvi tris laisvas valandas, įprastai išnaudoju jas repeticijoms arba... poilsiui.

Gal iš šono to nesimato, tačiau kelionės irgi vargina, todėl tikrai dažnai nuvargstu. O grafikas – repeticijos, įvairūs vizitai, galiausiai koncertas – viskas būna suplanuota labai kruopščiai, dienotvarkė – visiškai užpildyta, todėl net jei ir norėčiau turėti daugiau laiko, tiesiog negaliu. Kita vertus, dėl to nesiskundžiu, o tik džiaugiuosi – tam, kad tas grafikas būtų užpildytas, kad veiklos netrūktų – turiu daug dirbti. Būtų prasčiau, jei sukčiau galvą, ką čia nuveikti, o dabar – tik spėk suktis.

ПЕРЕВОД

+1

46

Королева концерта Дэвида Гаррета - качественная музыка.
Организаторы рассказали, чего ожидать на концерте

Davido Garretto koncerto karalienė – kokybiška muzika: organizatoriai atskleidė, ko tikėtis koncerte

https://www.15min.lt/vardai/naujiena/li … 050-889548

http://s3.uploads.ru/t/cEsfA.jpg

на литовском

Dėl išskirtinio talento velnio smuikininku vadinamas vokietis Davidas Garrettas, baigė savo koncertinį turą Pietų Amerikoje ir ruošiasi turo „Explosive Live“ koncertams Baltijos šalyse – pirmasis jo koncertas vyks gruodžio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Iki žvaigždės pasirodymo likus vos savaitei, koncerto organizatoriai atskleidė, ką D.Garrettas paruošė jo paklausyti susirinksiančiai publikai.

Hitų koliažas. Nors maždaug dviejuose trečdaliuose visų D.Garretto koncertų skamba tik klasikų kūriniai, „Explosive Live“ turo koncertai pasižymi muzikine įvairove. Smuiko virtuozo koncertinėje programoje ne tik klasika, bet ir žinomiausi pop muzikos kūriniai, rokas ir R&B ritmai. Koncerte „Siemens“ arenoje bus galima išgirsti Armin van Buuren „This is what it feels like“, David Guetta „Dangerous“, Stevie Wonder „Superstition“, „Coldplay“ „Viva la Vida“, „Led Zeppelin“ „Kashmir“, Prince „Purple rain“, Eminem „Lose Yourself“, tačiau taip pat skambės ir Bacho, Čaikovskio, Vivaldžio šedevrai. Taip atlikėjas siekia klasikinių instrumentų skambesį priartinti prie platesnės auditorijos, kad su klasika susipažintų net ir tie, kuriems ši iš pradžių atrodo svetima.

Muzikantų grupė. Į naująjį turą D.Garrettas išsiruošė su savo muzikantų grupe. Penkių muzikantų skleidžiami muzikos garsai papildo D.Garretto meistriškai valdomo smuiko skambesį ir kūriniams suteikia dar daugiau spalvų.

Triukai su smuiku. Scenoje pasirodžius D.Garrettui, galima tikėtis išvysti ir išgirsti šį tą naujo, juolab, kad ir pats muzikantas yra ne kartą pareiškęs, kad smuikas yra labai galingas instrumentas, turintis begalę galimybių. Panašu, kad D.Garrettui jas atskleisti puikiai pavyksta – visame pasaulyje jis yra vertinamas dėl visuomet nepriekaištingos atlikimo technikos, kurią nesunku pastebėti žvelgiant į „Stardivarius“ smuiku judančius jo pirštus, kuomet atlieka kūrinį „Furious“.

Švieselių jūra. D.Garrettas iš tų atlikėjų, kurių charizma veržiasi per kraštus ir kuris geba puikiai kontroliuoti publiką, nesvarbu, ar tai įsimylėjusių paauglių pora, brandaus amžiaus sutuoktiniai ar romantiškam vakarui nusiteikusių draugių kompanija. Prie nuo atlikėjo sklindančios šilumos, meilės ir gražiausių emocijų pridėjus smuiko skambesį, neišvengiama ne tik aplodismentų, bet ir švieselių jūra. Pats atlikėjas yra ne kartą užsiminęs, kad jam patinka, kai į jo kūrinius publika reaguoja ne tik plodama, bet ir į rankas paimdama mobiliuosius telefonus ar net pakildama šokiui.

Romantika. Graži, tyra ir pakylėjanti. Tai viena pagrindinių D.Garretto koncertų sudedamųjų dalių. Nors jo „Explosive Live“ koncertai vertinami kaip itin audringi, dinamiški ir emocionalūs, romantikai čia taip pat palikta ne viena kertelė.

Kokybiška muzika. Nors savo koncertuose D.Garrettas nevengia naudoti šiuolaikinių pirotechnikos stebuklų, jo tikslas visuomet vienas – publikos dėmesį turi prikaustyti kokybiška muzika. Dėl šios priežasties atlikėjas daug dėmesio skiria koncerto pasiruošimui, repeticijoms prieš pasirodymą – kiekvienas jo smuiko ar scenoje jam talkinančios grupės instrumento skleidžiamas garsas turi būti tobulas.

Elektrinis smuikas. Nors D.Garrettą matome su klasikiniu smuiku, elektroninis jo variantas atlikėjui taip pat nesvetimas. Dar pirmosios viešnagės Lietuvoje metu, maždaug prieš mėnesį, D.Garrettas pažadėjo, kad koncerte „Siemens“ arenoje keletą kūrinių jis būtinai atliks ir elektriniu smuiku.

Whitney Houston. 1988 m. vasaros olimpinėms žaidynėms sukurtą Whitney Houston hitą „One Moment in Time“ D.Garrettas pasilieka koncerto pabaigai, bisui. Šis itin švelniai atliekamas kūrinys galutiniai atskleidžia visą smuiko ir D. Garretto dueto magiją.

+1

47

One Moment In Time

https://www.instagram.com/p/BcdS7EJhGQQ … tyabelokon

+1

48

Выход на сцену и Dangerous

Viva La Vida

+1

49

One moment in time

Вивальди

+1

50

Кашмир

Дуэль

+2

51

Выход на сцену и Dangerous

Superstition

+2

52

Bitter Sweet Symphony


Explosive

+2

53

That was one magical night! Your talent is incredible, we had an amazing time during your show in Vilnius.

Thank you and your band. Good luck and hope to see you soon in Lithuania again! #DavidGarrett

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

http://s8.uploads.ru/t/LJeDS.jpg

magija,poka trudno govorit :)

Отредактировано Elina (13.12.2017 19:57)

+2

54

:)

+1

55

+5

56

Vaida написал(а):

poka trudno govorit :)

Трудно говорить? Это ничего)) Понравился концерт?))

0

57

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

http://s8.uploads.ru/t/jCE16.jpg

That was one magical night! Your talent is incredible, we had an amazing time during your show in Vilnius. Thank you and your band. Good luck and hope to see you soon in Lithuania again!

Это была волшебная ночь! Твой талант невероятен. Мы провели удивительное время на твоем шоу в Вильнюсе. Спасибо тебе и твоему бэнду. Удачи и надеюсь увидеть тебя снова в Литве!

https://www.facebook.com/photo.php?fbid … mp;theater

http://s7.uploads.ru/t/pYxOS.jpg

+3

58

https://www.facebook.com/davidgarrettof … 2823198705
http://s1.uploads.ru/t/npGDY.jpg

+3

59

https://www.15min.lt/vardai/galerija/sm … a-138010#_
http://sh.uploads.ru/t/KiZ9o.jpg
http://sg.uploads.ru/t/skQAT.jpg
http://s5.uploads.ru/t/KHXzg.jpg
http://sg.uploads.ru/t/aAZR4.jpg
http://s8.uploads.ru/t/daEJi.jpg

еще много качества

http://s5.uploads.ru/t/hmw29.jpg
http://s1.uploads.ru/t/Kk81x.jpg
http://s3.uploads.ru/t/sSdwJ.jpg
http://sa.uploads.ru/t/Nf2eA.jpg
http://sf.uploads.ru/t/gLUyx.jpg
http://sa.uploads.ru/t/xD5Xu.jpg
http://sf.uploads.ru/t/2PHxA.jpg
http://s3.uploads.ru/t/a42TE.jpg
http://s2.uploads.ru/t/aXtfd.jpg
http://s7.uploads.ru/t/h3uGA.jpg
http://s1.uploads.ru/t/qQUMW.jpg
http://s5.uploads.ru/t/wVnc8.jpg
http://sg.uploads.ru/t/mvr2p.jpg
http://s7.uploads.ru/t/DuUIB.jpg
http://sa.uploads.ru/t/edOkr.jpg
http://sd.uploads.ru/t/TSlPV.jpg
http://s7.uploads.ru/t/UKeVz.jpg
http://sf.uploads.ru/t/iLxRm.jpg
http://s9.uploads.ru/t/Vdhy7.jpg
http://s9.uploads.ru/t/S9tRU.jpg
http://s8.uploads.ru/t/GKTvw.jpg
http://s7.uploads.ru/t/nMS1d.jpg
http://se.uploads.ru/t/Qcfnz.jpg
http://sh.uploads.ru/t/nVXrP.jpg

+3

60

sintia27, пост 12, последнее видео - не Fix You)))...

0


Вы здесь » DAVID GARRETT RUSSIAN FORUM » Crossover » 07.12 2017 Vilnius, Litva/ Siemens Arena - EXPLOSIVE LIVE Tour